SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Under Clouds
Under Clouds Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Najczęściej zadawane pytania o firmę Under Clouds - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0001017416).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Under Clouds prowadzi działalność w zakresie: SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH (PKD 47.26.Z). Branża: Handel detaliczny.
Siedziba Under Clouds znajduje się pod adresem: OS. STEFANA BATOREGO, 79A, U4, 60-687, POZNAŃ, POLSKA.
Under Clouds jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 3 lutego 2023.
Numer KRS: 0001017416. NIP: 7812047225. REGON: 524380273.
Tak - Under Clouds jest aktywnym podmiotem w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Ostatnie zaraportowane przychody netto Under Clouds wyniosły 5,1 mln zł za rok 2024.
Kapitał zakładowy Under Clouds wynosi 5000 PLN.
Zarząd Under Clouds liczy 2 członków; według rejestru CRBR reprezentanci pochodzą z krajów: Polska.
Nie - według rejestru CRBR wszyscy reprezentanci Under Clouds mają obywatelstwo polskie.
Beneficjentami rzeczywistymi Under Clouds są: PRZEMYSŁAW RADTKE (PL).
Nie - wszyscy beneficjenci rzeczywiści Under Clouds mają obywatelstwo polskie.
Tak - 2 z 2 wspólników Under Clouds zasiada w zarządzie.
Under Clouds ma 2 wspólników.
Tak - większościowym właścicielem Under Clouds jest P**** R****.
Zarząd Under Clouds liczy 2 członków.
Funkcję prezesa zarządu Under Clouds pełni P**** R****.
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Under Clouds Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością