SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SO Simple
SO Simple Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SO Simple Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
SO Simple Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (KRS 0001156294, NIP 5862414558) to polska firma, z siedzibą w Gdyni, województwo pomorskie. SO Simple prowadzi działalność w zakresie: Działalność agencji reklamowych (PKD 73.11.Z). Branża: Reklama i marketing. Firma funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Sądowym od 18 lutego 2025.
Brak zaległości stwierdzonych w analizowanych źródłach
Nie stwierdzono zaległości ani postępowań upadłościowych w analizowanych źródłach danych.
Działalność dodatkowa
Kody ogólne (działy i grupy)
Kody ogólne wskazują dział lub grupę PKD bez konkretnej podklasy.
Założona
18 lutego 2025
1 rok na rynku
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr: RejP
Siedziba
GDYNIA
woj. POMORSKIE
Główne PKD
73.11.Z
DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
Kapitał zakładowy
10,0 tys. PLN
200 akcji łącznie
Udziałowcy
2
udziałowców
Zarząd
2 osoby
Prokurenci: 1
Wpisy w rejestrze
6
ostatni: 24 czerwca 2026
Brak danych KPI - sprawozdania finansowe i wycena są niedostępne dla tej spółki.
Ostatni rok sprawozdawczy
2025
Dostępne lata
1
Wpisy sprawozdawcze w KRS
0
6 historycznych wpisów w rejestrze firmy SO Simple
Zmiana identyfikatorów
GD.VIII NS-REJ.KRS/3450/25/239/NIP
Zmiana identyfikatorów
GD.VIII NS-REJ.KRS/3450/25/239/REGON
Zmiana w Dziale 1 (danych podstawowych)
GD.VIII NS-REJ.KRS/3450/25/239/ADE
Zmiana umowy spółki
GD.VIII NS-REJ.KRS/15937/25/58
Dokument sprawozdawczy
Firmy konkurencyjne lub działające w tym samym segmencie rynku co SO Simple (branża: Reklama i marketing).
GDAŃSK· Reklama i marketing
Przychody 2024: 32,8 mln zł
SOPOT· Reklama i marketing
Przychody 2024: 2,1 mln zł
SOPOT· Reklama i marketing
Przychody 2024: 331,0 tys. zł
PRUSZCZ GDAŃSKI· Reklama i marketing
Przychody 2024: 0 zł
GDYNIA· Reklama i marketing
SOPOT· Reklama i marketing
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
SO Simple ma 2 wspólników.
Nie - kapitał zakładowy SO Simple jest rozproszony między wspólników.
Zarząd SO Simple liczy 2 członków.
Oceń wiarygodność biznesową - SO Simple.
Brak ocen