SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Right Source
Right Source Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Najczęściej zadawane pytania o firmę Right Source - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0001241342).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Right Source prowadzi działalność w zakresie: SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO (PKD 46.83.Z). Branża: Handel hurtowy.
Siedziba Right Source znajduje się pod adresem: UL. ŚW. BENEDYKTA, 9, 2A, 30-536, KRAKÓW, POLSKA.
Right Source jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 15 maja 2026.
Numer KRS: 0001241342. NIP: 6793366212. REGON: 544769788.
Tak - Right Source jest aktywnym podmiotem w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Kapitał zakładowy Right Source wynosi 5000 PLN.
Zarząd Right Source liczy 1 członka; według rejestru CRBR reprezentanci pochodzą z krajów: Polska.
Nie - według rejestru CRBR wszyscy reprezentanci Right Source mają obywatelstwo polskie.
Beneficjentami rzeczywistymi Right Source są: MATEUSZ LEŚNIARA (PL).
Nie - wszyscy beneficjenci rzeczywiści Right Source mają obywatelstwo polskie.
Tak - 1 z 2 wspólników Right Source zasiada w zarządzie.
Right Source ma 2 wspólników.
Tak - większościowym właścicielem Right Source jest M**** L****.
Zarząd Right Source liczy 1 członka.
Funkcję prezesa zarządu Right Source pełni M**** L****.
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Right Source Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością