SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
RC Development
RC Development Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Najczęściej zadawane pytania o firmę RC Development - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0000293748).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Siedziba RC Development znajduje się pod adresem: SIENNA, 86, 63, 00-815, WARSZAWA, POLSKA.
RC Development jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 30 listopada 2007.
Numer KRS: 0000293748. NIP: 5252412331. REGON: 141217492.
Tak - RC Development jest aktywnym podmiotem w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Kapitał zakładowy RC Development wynosi 50000 PLN.
Nie - kapitał RC Development jest zagraniczny (Wielka Brytania).
Tak - wśród właścicieli RC Development są podmioty zagraniczne (Wielka Brytania).
Wśród właścicieli RC Development znajdują się podmioty z następujących krajów: Wielka Brytania.
Zarząd RC Development liczy 1 członka; rejestr KRS nie zawiera danych o ich obywatelstwie.
RC Development ma 2 wspólników.
Tak - większościowym właścicielem RC Development jest JERSEYWOOD HOLDINGS LIMITED.
Zarząd RC Development liczy 1 członka.
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
RC Development Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością