SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OSET TECH
OSET TECH Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OSET TECH Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
OSET TECH Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (KRS 0000695140, NIP 7831764413) to polska firma, z siedzibą w Pile, województwo wielkopolskie. OSET TECH prowadzi działalność w zakresie: Odzysk surowców (PKD 38.21.Z). Branża: Gospodarka odpadami. Firma funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Sądowym od 14 września 2017.
Brak zaległości stwierdzonych w analizowanych źródłach
Nie stwierdzono zaległości ani postępowań upadłościowych w analizowanych źródłach danych.
Działalność dodatkowa
Założona
14 września 2017
8 lat na rynku
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr: RejP
Siedziba
PIŁA
woj. WIELKOPOLSKIE
Główne PKD
38.21.Z
ODZYSK SUROWCÓW
Kapitał zakładowy
5,0 tys. PLN
100 akcji łącznie
Udziałowcy
2
udziałowców
Zarząd
2 osoby
Wpisy w rejestrze
21
ostatni: 30 kwietnia 2026
Brak danych KPI - sprawozdania finansowe i wycena są niedostępne dla tej spółki.
Ostatni rok sprawozdawczy
2024
Dostępne lata
8
Wpisy sprawozdawcze w KRS
0
20 historycznych wpisów w rejestrze firmy OSET TECH
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Zmiana zarządu, Zmiana umowy spółki, Zmiana głównego PKD, Zmiana dodatkowego PKD
PO.IX NS-REJ.KRS/4023/26/149
Osoby pełniące funkcje w OSET TECH według wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kliknij nazwisko, by zobaczyć pełny profil i pozostałe spółki tej osoby.
Firmy konkurencyjne lub działające w tym samym segmencie rynku co OSET TECH (branża: Gospodarka odpadami).
WITASZYCZKI· Gospodarka odpadami
Przychody 2025: 111,5 mln zł
GARBY· Gospodarka odpadami
Przychody 2025: 35,3 mln zł
POZNAŃ· Gospodarka odpadami
Przychody 2024: 20,6 mln zł
CHODZIEŻ· Gospodarka odpadami
LASOCICE· Gospodarka odpadami
POZNAŃ· Gospodarka odpadami
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których OSET TECH występuje jako wykonawca lub zamawiający - łączna wartość umów, daty zawarcia, tryby i odnośniki do ogłoszeń.
Najnowsze 3 postępowania
Aglomeracyjny system dróg rowerowych na obszarze ZIT MOF Piły - Budowa, przebudowa i rozbudowa ciągów pieszo-rowerowych (...) - lokalizacja I część II, lokalizacja V, lokalizacja VIII
Przebudowa drogi w Nowej Wsi Ujskiej
Ogród wiedzy – błękitno – zielona transformacja I Liceum Ogólnokształcącego w Pile
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
OSET TECH ma 2 wspólników.
Nie - kapitał zakładowy OSET TECH jest rozproszony między wspólników.
Zarząd OSET TECH liczy 2 członków.
Oceń wiarygodność biznesową - OSET TECH.
Brak ocen