SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MP Advisor
MP Advisor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Najczęściej zadawane pytania o firmę MP Advisor - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0001002020).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
MP Advisor prowadzi działalność w zakresie: DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE (PKD 69.20.Z). Branża: Prawo i księgowość.
Siedziba MP Advisor znajduje się pod adresem: UL. ZYGMUNTA PAWLACZYKA, 38N, 02-790, WARSZAWA, POLSKA.
MP Advisor jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 14 listopada 2022.
Numer KRS: 0001002020. NIP: 9512554427. REGON: 523666286.
Tak - MP Advisor jest aktywnym podmiotem w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Ostatnie zaraportowane przychody netto MP Advisor wyniosły 253,3 tys. zł za rok 2025.
Kapitał zakładowy MP Advisor wynosi 5000 PLN.
Zarząd MP Advisor liczy 2 członków; według rejestru CRBR reprezentanci pochodzą z krajów: Polska.
Nie - według rejestru CRBR wszyscy reprezentanci MP Advisor mają obywatelstwo polskie.
Beneficjentami rzeczywistymi MP Advisor są: PAWEŁ WACH (PL) i MAGDALENA POŻAROSZCZYK-KOMÓR (PL).
Nie - wszyscy beneficjenci rzeczywiści MP Advisor mają obywatelstwo polskie.
Tak - 2 z 2 wspólników MP Advisor zasiada w zarządzie.
MP Advisor ma 2 wspólników.
Tak - większościowym właścicielem MP Advisor jest M**** P****.
Zarząd MP Advisor liczy 2 członków.
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MP Advisor Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością