SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Locus MEUS
Locus MEUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Locus MEUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Locus MEUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (KRS 0001144865, NIP 9472015433) to polska firma, z siedzibą w Łodzi, województwo łódzkie. Locus MEUS prowadzi działalność w zakresie: Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków (PKD 41.10.Z). Branża: Budownictwo budynków. Firma funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Sądowym od 16 grudnia 2024. Ostatnie zaraportowane przychody netto Locus MEUS wyniosły 0 zł za rok 2025.
Ujemny kapitał własny
Ujemny kapitał własny w 1 z 1 dostępnych lat sprawozdawczych.
Brak raportowanych przychodów
Firma nie wykazała przychodów w żadnym dostępnym roku sprawozdawczym. Profil może wskazywać na podmiot nieoperacyjny.
Brak zaległości stwierdzonych w analizowanych źródłach
Nie stwierdzono zaległości ani postępowań upadłościowych w analizowanych źródłach danych.
Działalność dodatkowa
Założona
16 grudnia 2024
1 rok na rynku
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr: RejP
Siedziba
ŁÓDŹ
woj. ŁÓDZKIE
Główne PKD
41.10.Z
REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Kapitał zakładowy
5,0 tys. PLN
95 akcji łącznie
Udziałowcy
1
udziałowiec
Zarząd
2 osoby
Sprawozdania finansowe
1 rok
2025 · zyskownych: 0/1
Wpisy w rejestrze
6
ostatni: 16 lipca 2026
Sygnały ryzyka
Przychody
0 zł
2025
Zysk netto
-15,6 tys. zł
2025
Aktywa
406 zł
2025
Kapitał własny
-10,6 tys. zł
2025
Wycena
234,67 zł
Niska pewność
Niska pewność
Ocena wiarygodności
24.3 / 100
Słaba wiarygodność
Ryzyko niewypłacalności
Umiarkowane
Podwyższone zagrożenie
Ryzyko zamknięcia
52
/ 100
Porównanie ryzyk - skala 0 (bezpieczne) → 100 (krytyczne)
Brak sygnałów niestabilności – struktura właścicielska, zarząd, kody PKD oraz nazwa spółki pozostają względnie stałe.
Zmiany wspólników
0
0/2 lat
Zmiany zarządu
0
0/2 lat
Zmiany PKD
0
0/2 lat
Zmiany nazwy
0
0/2 lat
Dane z 2 lat aktywności w rejestrze.
Różnica między modelami ryzyka
Zamknięcie - prawdopodobieństwo zaprzestania działalności (ciągłość operacyjna). Niewypłacalność - prawdopodobieństwo formalnej upadłości / restrukturyzacji. Modele wykorzystują różne dane - wyniki mogą się znacząco różnić, gdy część danych bilansowych jest niedostępna.

Aktualności
Cieszyński Atal S.A. (KRS 0000262397) zamknął 2025 r. z przychodami 1,267 mld zł, zyskiem netto 223,3 mln zł i marżą netto 17,6%. Zarząd rekomenduje dywidendę 4,50 zł na akcję (88% zysku, łącznie 194,67 mln zł, stopa ok. 8,6%) – niższą niż 6,00 zł za 2024 r., ale wciąż jedną z najwyższych w polskim sektorze deweloperskim. Pierwszy kwartał 2026 r. przyniósł podwojenie przekazań (500 wobec 218 r/r); cele na 2026 r.: 2,5–3 tys. sprzedanych i 3–4 tys. przekazanych lokali. Juroszek Holding kontroluje 76,30% kapitału.

Poradnik
Develia S.A. (KRS 0000253077) – z siedzibą przy ul. Gen. Romualda Traugutta 45 we Wrocławiu – to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych notowanych na GPW. Spółka funkcjonuje pod marką Develia od 2019 r., wcześniej jako LC Corp (z grupy Leszka Czarneckiego). Notowana na GPW od 2007 r., wchodzi w skład mWIG40; czteroosobowy zarząd i siedmioosobowa rada nadzorcza. Według sprawozdania za 2025 r.: 2,08 mld zł przychodów (+16% r/r) i 443,5 mln zł zysku netto.

Poradnik
Dom Development S.A. (KRS 0000031483) – z siedzibą przy Placu Piłsudskiego 3 w samym centrum Warszawy – to lider polskiego rynku deweloperskiego w segmencie mieszkaniowym. Spółka założona w 1996 r. przez Jerzego Ślusarskiego, na GPW notowana od 2006 r., wchodzi w skład mWIG40. Według sprawozdania za 2025 r. przychody sięgnęły 3,26 mld zł, a zysk netto 654 mln zł (+15% r/r). Aktywna na czterech głównych rynkach: Warszawa (rdzeń biznesu), Trójmiasto, Wrocław i Kraków. Pięcioosobowy zarząd, ośmioosobowa rada nadzorcza.

Poradnik
Echo Investment S.A. (KRS 0000007025) – z siedzibą przy al. Solidarności 36 w Kielcach – to jedyny mWIG40-owy polski deweloper łączący trzy segmenty: mieszkania, biura i handel. Spółka założona w latach 90. przez Michała Sołowowa, na GPW notowana od 1996 r. (jeden z najdłużej notowanych polskich deweloperów). Od 2016 r. kontrolę sprawują amerykańskie fundusze Pimco i Oaktree. Według sprawozdania za 2025 r. przychody wyniosły 2,01 mld zł przy stracie netto 33,5 mln zł. Pięcioosobowy zarząd, ośmioosobowa rada nadzorcza.
Ostatni rok sprawozdawczy
2025
Dostępne lata
1
Wpisy sprawozdawcze w KRS
0
6 historycznych wpisów w rejestrze firmy Locus MEUS
Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym
LD.XX NS-REJ.KRS/33930/24/120
Zmiana identyfikatorów
LD.XX NS-REJ.KRS/33930/24/120/NIP
Zmiana identyfikatorów
LD.XX NS-REJ.KRS/33930/24/120/REGON
Zmiana w Dziale 1 (danych podstawowych)
LD.XX NS-REJ.KRS/33930/24/120/ADE
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Firmy konkurencyjne lub działające w tym samym segmencie rynku co Locus MEUS (w Łodzi, branża: Budownictwo budynków).
ŁÓDŹ· Budownictwo budynków
Przychody 2025: 16,8 mln zł
ŁÓDŹ· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 3,5 mln zł
ŁÓDŹ· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 1,2 tys. zł
ŁÓDŹ· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 0 zł
ŁÓDŹ· Budownictwo budynków
Przychody 2025: 0 zł
ŁASK· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 0 zł
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Tak - 1 z 1 wspólników Locus MEUS zasiada w zarządzie.
Locus MEUS ma 1 wspólnika.
Zarząd Locus MEUS liczy 2 członków.
Oceń wiarygodność biznesową - Locus MEUS.
Brak ocen