FUNDACJA
Inline Foundation
Najczęściej zadawane pytania o firmę Inline Foundation - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0000314617).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Siedziba Inline Foundation znajduje się pod adresem: OS. WŁ. JAGIEŁLY, 26, 12, 61-616, POZNAŃ, POLSKA.
Inline Foundation jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 2 października 2008.
Numer KRS: 0000314617. NIP: . REGON: .
Tak - Inline Foundation jest aktywnym podmiotem w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Zarząd Inline Foundation liczy 2 członków; według rejestru CRBR reprezentanci pochodzą z krajów: Polska.
Nie - według rejestru CRBR wszyscy reprezentanci Inline Foundation mają obywatelstwo polskie.
Beneficjentami rzeczywistymi Inline Foundation są: FILIP WITCZAK (PL) i GRZEGORZ IZYDORCZAK (PL).
Nie - wszyscy beneficjenci rzeczywiści Inline Foundation mają obywatelstwo polskie.
Zarząd Inline Foundation liczy 2 członków.
FUNDACJA