SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gomiko Development 3
Gomiko Development 3 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gomiko Development 3 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Gomiko Development 3 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (KRS 0001085947, NIP 7393995442) to polska firma, z siedzibą w Olsztynie, województwo warmińsko-mazurskie. Gomiko Development 3 prowadzi działalność w zakresie: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych (PKD 41.00.A). Branża: Budownictwo budynków. Firma funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Sądowym od 5 lutego 2024. Ostatnie zaraportowane przychody netto Gomiko Development 3 wyniosły 8,9 mln zł za rok 2025.
Brak zaległości stwierdzonych w analizowanych źródłach
Nie stwierdzono zaległości ani postępowań upadłościowych w analizowanych źródłach danych.
Działalność dodatkowa
Założona
5 lutego 2024
2 lata na rynku
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr: RejP
Siedziba
OLSZTYN
woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Główne PKD
41.00.A
ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
Kapitał zakładowy
10,0 tys. PLN
98 akcji łącznie
Udziałowcy
1
udziałowiec
Zarząd
1 osoba
Prokurenci: 1
Sprawozdania finansowe
2 lata
2024–2025 · zyskownych: 0/2
Wpisy w rejestrze
12
ostatni: 27 lipca 2026
Sygnały ryzyka
Przychody
8,9 mln zł
2025
Zysk netto
-1,1 mln zł
2025
Aktywa
21,8 mln zł
2025
Kapitał własny
3,5 mln zł
2025
EBITDA
37,4 tys. zł
2025
Wycena
1,9 mln zł
Niska pewność
Niska pewność
Ocena wiarygodności
39 / 100
Słaba wiarygodność
Ryzyko niewypłacalności
Umiarkowane
Podwyższone zagrożenie
Ryzyko zamknięcia
32
/ 100
Porównanie ryzyk - skala 0 (bezpieczne) → 100 (krytyczne)
Spółka wykazuje sygnały niestabilności organizacyjnej: częste zmiany właścicieli, częste zmiany kodów PKD. Może to wskazywać na podwyższone ryzyko współpracy.
Zmiany wspólników
3
3/3 lat
Zmiany zarządu
0
0/3 lat
Zmiany PKD
2
2/3 lat
Zmiany nazwy
0
0/3 lat
Dane z 3 lat aktywności w rejestrze.
Wynik wiarygodności płatniczej w latach 2024–2025
Aktualny: E (39/100)
Trend: poprawa (+11,2 pkt/rok)
Bardzo słaba wiarygodność płatnicza – współpraca handlowa wiąże się z wysokim ryzykiem braku zapłaty.
Standardowy limit w latach 2024–2025
Aktualny: 1,1 mln zł
Bezpieczny: 183,9 tys. zł
Ostatni rok sprawozdawczy
2025
Dostępne lata
2
Wpisy sprawozdawcze w KRS
0
12 historycznych wpisów w rejestrze firmy Gomiko Development 3
Zmiana wspólników
OL.VIII NS-REJ.KRS/5447/25/867
Zmiana w Dziale 1 (danych podstawowych)
OL.VIII NS-REJ.KRS/5447/25/867/ADE
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Zmiana kapitału zakładowego, Zmiana wspólników, Zmiana umowy spółki
OL.VIII NS-REJ.KRS/10294/25/719
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Osoby pełniące funkcje w Gomiko Development 3 według wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kliknij nazwisko, by zobaczyć pełny profil i pozostałe spółki tej osoby.
Firmy konkurencyjne lub działające w tym samym segmencie rynku co Gomiko Development 3 (branża: Budownictwo budynków).
KĘPNO· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 14,6 mln zł
PISZ· Budownictwo budynków
Przychody 2025: 8,6 mln zł
WARSZAWA· Budownictwo budynków
Przychody 2025: 8,6 mln zł
RZESZÓW· Budownictwo budynków
Przychody 2025: 8,1 mln zł
KRZYŻ WIELKOPOLSKI· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 6,3 mln zł
OLSZTYN· Budownictwo budynków
Przychody 2024: 2,7 mln zł
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Gomiko Development 3 ma 1 wspólnika.
Zarząd Gomiko Development 3 liczy 1 członka.
Funkcję prezesa zarządu Gomiko Development 3 pełni Rafał Stempniewski.
Oceń wiarygodność biznesową - Gomiko Development 3.
Brak ocen