SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Energy Program ONE
Energy Program ONE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Energy Program ONE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Energy Program ONE Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (KRS 0000463177, NIP 7123278819) to polska firma, z siedzibą w Lublinie, województwo lubelskie. Energy Program ONE prowadzi działalność w zakresie: Wytwarzanie energii elektrycznej (PKD 35.11.Z). Branża: Energetyka. Firma funkcjonuje w Krajowym Rejestrze Sądowym od 22 maja 2013.
Brak zaległości stwierdzonych w analizowanych źródłach
Nie stwierdzono zaległości ani postępowań upadłościowych w analizowanych źródłach danych.
Kody ogólne (działy i grupy)
Kody ogólne wskazują dział lub grupę PKD bez konkretnej podklasy.
Założona
22 maja 2013
13 lat na rynku
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr: RejP
Siedziba
LUBLIN
woj. LUBELSKIE
Główne PKD
35.11.Z
WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Kapitał zakładowy
1,6 mln PLN
100 akcji łącznie
Udziałowcy
2
udziałowców
Zarząd
1 osoba
Prokurenci: 1
Wpisy w rejestrze
41
ostatni: 10 czerwca 2026
Brak danych KPI - sprawozdania finansowe i wycena są niedostępne dla tej spółki.

Poradnik
Enea S.A. (KRS 0000012483) – z siedzibą przy ul. Pastelowej 8 w Poznaniu – to czwarta co do wielkości polska grupa energetyczna (po PGE, Tauronie i Enerdze), kontrolowana przez Skarb Państwa. Operuje elektrowniami Kozienice (największa polska elektrownia węglowa po Bełchatowie PGE) i Połaniec, prowadzi dystrybucję w pięciu województwach Polski północno-zachodniej oraz kontroluje kopalnię Lubelski Węgiel Bogdanka. Według sprawozdania za 2025 r. przychody wyniosły 28,1 mld zł, a zysk netto 1,82 mld zł (+30% r/r). Notowana na GPW od 2008 r., wchodzi w skład mWIG40; czteroosobowy zarząd, dziesięcioosobowa rada nadzorcza.

Poradnik
Polenergia S.A. (KRS 0000026545) z siedzibą przy ul. Kruczej 24/26 w Warszawie to największy prywatny polski koncern energetyczny – w odróżnieniu od czterech grup państwowych (PGE, Tauron, Energa, Enea). Kontroluje ją Dominika Kulczyk poprzez wehikuł Mansa Investments. Spółka stawia na odnawialne źródła energii: lądowe i morskie farmy wiatrowe (joint venture Baltic II z PGE), fotowoltaikę i energetykę rozproszoną. W 2025 r. grupa miała 4,23 mld zł przychodów i 124,6 mln zł straty netto. Notowana na GPW od 2014 r.
Ostatni rok sprawozdawczy
2024
Dostępne lata
12
Wpisy sprawozdawcze w KRS
0
20 historycznych wpisów w rejestrze firmy Energy Program ONE
Dokumenty sprawozdawcze złożone (3 dokumenty)
Zmiana w Dziale 1 (danych podstawowych)
LU.VI NS-REJ.KRS/8157/24/95/ADE
Dokumenty sprawozdawcze złożone (2 dokumenty)
Dokument sprawozdawczy
Zmiana adresu, Zmiana wspólników
LU.VI NS-REJ.KRS/13577/26/799
Osoby pełniące funkcje w Energy Program ONE według wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Kliknij nazwisko, by zobaczyć pełny profil i pozostałe spółki tej osoby.
Firmy konkurencyjne lub działające w tym samym segmencie rynku co Energy Program ONE (w Lublinie, branża: Energetyka).
LUBLIN· Energetyka
Przychody 2024: 1,3 mln zł
LUBLIN· Energetyka
Przychody 2025: 842,6 tys. zł
LUBLIN· Energetyka
Przychody 2025: 293,5 tys. zł
PŁOSKIE· Energetyka
Przychody 2024: 210,7 tys. zł
LUBLIN· Energetyka
LUBLIN· Energetyka
Przychody 2022: 0 zł
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Tak - większościowym właścicielem Energy Program ONE jest GREEN INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Zarząd Energy Program ONE liczy 1 członka.
Funkcję prezesa zarządu Energy Program ONE pełni Antonio Cilento.
Oceń wiarygodność biznesową - Energy Program ONE.
Brak ocen