Podmiot wykreślony z rejestru
Wykreślony z rejestru dnia 22 października 2024
Dane prezentowane odzwierciedlają ostatni znany stan przed wykreśleniem.
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
COMP TIME
COMP TIME Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Wykreślony z rejestru dnia 22 października 2024
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
COMP TIME Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Wykreślony z rejestru dnia 22 października 2024
Najczęściej zadawane pytania o firmę COMP TIME - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0000717273).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Siedziba COMP TIME znajduje się pod adresem: WARSZAWA, POLSKA.
COMP TIME jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 2 lutego 2018.
Numer KRS: 0000717273. NIP: 6793165258. REGON: 369420800.
Nie - COMP TIME została wykreślona z rejestru KRS dnia 22 października 2024.
Kapitał zakładowy COMP TIME wynosi 5000 PLN.