
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Blues Brackets
Blues Brackets Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Najczęściej zadawane pytania o firmę Blues Brackets - działalność, siedziba, identyfikatory rejestrowe i dane finansowe (KRS 0001086713).
Odpowiedzi na pytania o działalność, siedzibę, identyfikatory, dane finansowe, kapitał i kontrolę firmy.
Blues Brackets prowadzi działalność w zakresie: DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM (PKD 62.01.Z). Branża: IT i oprogramowanie.
Siedziba Blues Brackets znajduje się pod adresem: UL. MIESZKA I, 17A, 1, 58-100, ŚWIDNICA, POLSKA.
Blues Brackets jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym od 7 lutego 2024.
Numer KRS: 0001086713. NIP: 8842824071. REGON: 527681035.
Tak - Blues Brackets jest aktywnym podmiotem w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Ostatnie zaraportowane przychody netto Blues Brackets wyniosły 390,8 tys. zł za rok 2024.
Kapitał zakładowy Blues Brackets wynosi 5000 PLN.
Zarząd Blues Brackets liczy 2 członków; według rejestru CRBR reprezentanci pochodzą z krajów: Polska.
Nie - według rejestru CRBR wszyscy reprezentanci Blues Brackets mają obywatelstwo polskie.
Beneficjentami rzeczywistymi Blues Brackets są: TOMASZ SZEWCZYK (PL) i MICHAŁ PRZĄDO (PL).
Nie - wszyscy beneficjenci rzeczywiści Blues Brackets mają obywatelstwo polskie.
Tak - 2 z 2 wspólników Blues Brackets zasiada w zarządzie.
Blues Brackets ma 2 wspólników.
Tak - większościowym właścicielem Blues Brackets jest T**** S****.
Zarząd Blues Brackets liczy 2 członków.
Funkcję prezesa zarządu Blues Brackets pełni T**** S****.

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Blues Brackets Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością